Kartal, İstanbul, Türkiye 0216 575 47 78 satis@esnsistem.com
Esn Crm Erp Entegrasyonu

Erp Entegrasyonu

Erp sistemi bulunan firmalar genellikle teknik servis programına ihtiyaç duyduklarında kendi sistemleri ile entegre olan yapıları tercih etmektedir. Bu noktada Esn Web piyasada kullanılan hemen hemen tüm erp sistemleri ile entegre olabilmektedir. Entegrasyon firmalara özel detaylandırılabilmektedir. Her firmanın entegrasyon taleplerinde sektörüne özel ve firma işleyişine özel farklılıklar bulunabilmektedir.

Ek ücrete tabi olan bu hizmetimizde öncelikle firmanın istemiş olduğu entegrasyon modelini analiz etmekteyiz. Sonrasında çalışma süresi hesaplanarak fiyatlandırma gerçekleştirilir. Entegrasyon yapılacak erp sistemi, hangi bölümlerin entegrasyona dahil edileceği gibi süreçler üzerinde görüşmeler yapıldıktan sonra fiyatlandırma yapılmaktadır.

Piyasada Logo Tiger, Mikro, Nebim vb firmalarla entegrasyonumuz bulunmakta. Entegrasyon anlık olarak çalışmaktadır. Veri gönderimi veya alımı ile ilgili kullanıcılar herhangi bir işlem gerçekleştirmez. Veri alımı ve gönderimi otomatik olarak yapılır. Daha fazla detaylı bilgi istemeniz durumunda bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Adres

Çitlembik Sokak Polat Plaza No:6 D:15 Kartal İstanbul

satis@esnsistem.com

0216 575 47 78

0216 575 47 80

0553 231 16 88

© Crm Programı. Tüm Hakları Saklıdır. Designed by Esn Sistem