Kartal, İstanbul, Türkiye 0216 575 47 78 satis@esnsistem.com
crm satış yönetimi

Crm programı altında satış yönetimi pazarlama yönetimi sonrasında satış faaliyetlerinin takip edilmesini amaçlamaktadır. Özellikle verilen teklifler satış yönetimi altından takip edilmektedir. Potansiyel müşteri oluşturulduktan sonra yapılan görüşmeler sisteme kayıt edilmektedir. Ardından müşteri tarafından teklif talebi tarafınıza iletildiğinde müşterilerinize ürün yada hizmetlerinizle ilgili satış teklifleri oluştulmakta ve takibi sağlanmaktadır.

Teklif Takibi

Teklif gönderimi ve teklif takibi web tabanlı crm programı Esn Crm ile oldukça kolay. Teklif hazırlayabilmek için öncelikle ürün yada hizmetleri ürün kartları ve hizmet kartları altından tanımlamanız gerekmektedir. Tanımlanan kartlar daha sonra ürün bazlı raporlamalarda kullanılmaktadır. En çok teklif edilen ürün, hiç teklif edilmeyen ürün şeklinde raporlar alınabilmektedir. Hazırlanan ürün kartları içerisine teknik özellik ve resim eklenebilmektedir. Eklenen bu bilgiler teklife dilerseniz otomatik olarak çağrılabilmektedir.

Teklif Şablonları

Esn Crm içerisinde teklif şablonlarınız sisteme entegre edilebilmektedir. Program kullanımından önce müşterilerinizi göndermiş olduğunuz kendi teklif şablonunuz hazırlanarak sisteme aktarılır. Dilerseniz teklif şablonu birden fazla olacak şekilde proforma, ingilizce, resimli teklif, detaylı teklif, yedek parça teklifi şeklinde hazırlanarak sisteme kayıt edilir. Daha sonra ihtiyacınız olması halinde ek şablonlarda sisteme adapte edilebilmektedir.

Satışlarınızı Artırın

İyi bir crm sizin satışlarınızı artırır. Daha fazla satış yapmanızı sağlar.

  • Yapılan görüşmelerin unutulmasını engeller
  • Verilen tekliflerin takibini sağlar
  • Müşteri dönüşlerine göre teklif analizi etmenizi sağlar
  • Tekliflerin başarı oranını sorgulamanızı sağlar
  • Satışı yapılan veya satışı yapılmayan ürünlerin raporlanmasını sağlar

Adres

Çitlembik Sokak Polat Plaza No:6 D:15 Kartal İstanbul

satis@esnsistem.com

0216 575 47 78

0216 575 47 80

0553 231 16 88

© Servis Programı. Tüm Hakları Saklıdır. Designed by Esn Sistem