Kartal, İstanbul, Türkiye 0216 575 47 78 satis@esnsistem.com

Pazarlama Yönetimi

Esn Crm - Online web tabanlı crm
crm pazarlama yönetimi

Crm programı içinde pazarlama yönetimi sayesinde satış öncesi pazarlama faaliyetlerinin tümünü kayıt altına alabilirsiniz. Potansiyel müşterinin kayıt altına alınmasından sonra yapılan görüşmeler, fırsatların oluşturulması, görevler pazarlama yönetimi altında bulunmaktadır.

Potansiyel Müşteri

Tarafınıza ilk kez başvuru yapan firmaları potansiyel müşteri olarak crm programı altına kayıt edebilirsiniz. Müşterileri iletişim bilgileri ile birlikte, grup kodları ile kategorilere ayırabilirsiniz. Potansiyel müşteri altında bulunan yetkili kişileri kişi kartı olarak tanımlayabilir ve kişileride departman veya özel koda göre gruplara ayırabilirsiniz

Görüşme Takibi

Firmalarla yapılan görüşme neticesinde yapılan görüşmelerin kayıt altına alınmasıdır. Online crm programı içerisinde görüşülen firma, görüşülen kişi, görüşme konusu ve görüşme içeriği görüşme olarak kayıt edilebilir ve raporlanabilir. Müşteri kartı içerisine giriş yaptığınızda müşteriye ait geçmiş görüşmelerin tüm detaylarını görebilirsiniz.

Fırsat Takibi

Görüşme neticesinde satış fırsatı oluşturabilir ve fırsatlar menüsü altında fırsatın satışa döndürülmesi için takip edebilirsiniz. Fırsata ait satış olasılığı, fırsat sahibi bilgileri girilebilir. Olası satışların analizi yapılabilir.

Adres

Çitlembik Sokak Polat Plaza No:6 D:15 Kartal İstanbul

satis@esnsistem.com

0216 575 47 78

0216 575 47 80

0553 231 16 88

© Servis Programı. Tüm Hakları Saklıdır. Designed by Esn Sistem