Kartal, İstanbul, Türkiye 0216 575 47 78 satis@esnsistem.com
crm ürün yönetimi

Esn Crm üzerinde temel yapı taşlarından olan ürünler birçok modül üzerinde ortak olarak kullanılmaktadır. Bildiğiniz gibi Esn Crm satış, pazarlama, stok, servis, muhasebe, üretim, sipariş vb birçok modülden oluşmaktadır. Bu modülleri dilerseniz bir arada dilerseniz ayrı ayrı kullanabilirsiniz.

Tanımlanan ürünler bu nedenle büyük bir dikkat ve ayrıntı ile oluşturulmalıdır. Ürünlere verilecek kodlar, grup kodları, resim, teknik özellikleri mükerrer kayıta izin vermeyecek şekilde eksiksiz olarak doldurulmalıdır. Oluşturulan ürün kartları satış tekliflerinde, siparişte, faturada veya serviste kullanılabilmektedir. Bu nedenle crm sisteminin en önemli modülünden biridir.

Depo takip modülü almanız durumunda ürünlere ait stok bakiyesi tutabilir, kritik stok bakiyesini girerek belirtilen miktara geldiğinde crm sisteminin size uyarı vermesini sağlayabilirsiniz. Muhasebe modülünü satın almanız durumunda alış faturalarını işleyebilir ve ürünle ilgili maliyet raporlarına ulaşabilirsiniz. Satış fiyatı ve dip fiyat alanlarını girerek teklifte, siparişte, irsaliyede ve faturada kullanabilirsiniz.

Stok takibi modülünde birkaç detay modül daha bulunmaktadır. Seri numara ve lot takibi belirtilen modüllerdendir. Seri numara ve lot takibide gerçekleştirebilirsiniz.

Adres

Çitlembik Sokak Polat Plaza No:6 D:15 Kartal İstanbul

satis@esnsistem.com

0216 575 47 78

0216 575 47 80

0553 231 16 88

© Servis Programı. Tüm Hakları Saklıdır. Designed by Esn Sistem